«БЕКІТЕМІН» «УТВЕРЖДАЮ»

МТЖО МКҚК ДИРЕКТОРЫ

ДИРЕКТОР ГГККП «ЦВР»

____________ ШАДЕЕВА У.Е.

2016-2017 оқу жылына арналған үйірмелер

кестесі

РАСПИСАНИЕ

ЗАНЯТИЙ КОЛЛЕКТИВОВ ЦВР НА 2016-2017 УЧЕБНЫЙ ГОД

Үйірме атауы

Наименование коллектива

Үйірме жетекшісінің Т.А.Ә.

Ф.И.О. руководителя

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

Суббота

Жексенбі

Воскресенье

1

Шахмат мектебі

Шахматная школа

Володин А.Н.

09.00-10.35

10.40-12.15

14.30-16.05

16.10-18.35

 

09.00-10.35

10.40-12.15

14.30-16.05

16.10-17.45

 

14.30-16.05

16.10-18.35

10.00-11.35

11.40-13.15

13.10-14.55

2

ИСТ (шахматы)

ИВС (шахматы)

Володина О.М.

16.10-17.45

09.30-11.05

14.00-14.35

15.00-16.35

16.10-17.45

09.30-11.05

14.00-14.35

15.00-16.35

09.30-11.05

11.10-12.45

 

3

ИСТ (шахматы)

ИВС (шахматы)

Каширин В.В.

09.00-10.35

(Отдел ЦВР №2)

11.35-13.10

(СОШ№9)

17.00-18.35

18.40-20.15

(на базе ШСД)

09.00-10.35

15.00-16.35 (Отдел ЦВР №2)

16.00-17.35

(СОШ №28)

18.00-19.35

(на базе ШСД)

09.00-10.35

15.00-16.35

(Отдел ЦВР №2)

11.35-13.10

(СОШ№9)

16.00-17.35

(СОШ №28)

18.00-19.35

19.40-21.15

(на базе ШСД)

 

4

Шахмат мектебі

Шахматная школа

Ибрагимов А.И.

11.10-12.45

16.40-18.15

18.20-19.55

   

11.10-12.45

16.40-18.15

18.20-19.55

18.20-19.55

 

5

ИСТ (шахматы)

ИВС (шахматы)

Нурова С.Х.

 

11.10-12.45

16.40-18.15

 

11.10-12.45

16.40-18.15

   

6

«Тоғыз құмалақ» үйірмесі

Каяпбергенов К.К.

09.00-10.35

10.40-12.15

14.00-16.25

17.00-18.35

(СОШ№44)

14.00-15.35

(СОШ№41)

09.00-10.35

10.40-12.15

14.00-16.25

17.00-18.35

(СОШ№44)

09.00-10.35

14.00-15.35

(СОШ№41)

15.00-16 .35

 

7

«Тоғыз құмалақ» үйірмесі

Сағынбаев Ғ.Е.

 

09.30-11.05

15.00-16.35

   

09.30-11.05

15.00-16.35

 

8

Авиамодельдеу клубы

Клуб авиамоделизма

Кузнецов С.И.

14.00-14.45

14.50-15.35

15.40-16.25

16.30-17.15

09.00-09.45

09.50-10.35

10.40-11.25

14.00-14.45

14.50-15.35

15.40-16.25

16.30-17.15

09.00-09.45

09.50-10.35

10.40-11.25

   

9

Кемеүлгілеу клубы

Клуб судомоделизма

Татаренко И.В.

10.00-11.35

15.00-17.25

       

10.00-14.20

10

Стендовый моделизм

Багаутдинов М.Р.

 

09.00-11.25

   

09.00-11.25

 

11

«Картингист» үйірмесі

Кружок «Картингист»

Сакпусунов К.С.

10.00-12.25

14.30-16.55

10.00-11.35

14.30-16.05

 

10.00-12.25

14.30-16.55

10.00-11.35

14.30-16.05

 

12

Таэквондо

Ли О.К.

16.30 - 18.55

09.30-12.15 15.30-17.05

17.10-20.25

16.30-18.55

09.30-12.15

15.30-17.05

17.10-20.25

15.30-17.05

11.00-12.35

12.40-14.15

13

Таэквондо

Байтинов Т.С.

19.00-20.35

 

19.00-20.35

 

19.00-20.35

14.20-15.55

14

«Ақберен» жас ақындар мектебі

Школа юных писателей «Ақберен»

Куаныш Т.Т.

     

14.00-15.35

15.40-18.05

10.00-11.35

11.40-14.05

 

15

«Жас тілші»

«Юный журналист»

Ажгереева Г.Д.

   

14.00-15-35

15.40- 17.15

 

14.00-15-35

15.40- 17.15

15.30- 17.05

16

Литературное объединение

«Белые крылья»

Сарсенбаева Ү.С.

   

10.30-12.05

15.00-17.25

 

10.00-11.35

11.45-14.10

17

«Қолөнер» клубы

Клуб прикладного искусства «Қолөнер»

Каражанова Г.Ж.

10.40-11.25

11.30-12.15

14.00-15.35

10.40-12.15

14.00-15.35

10.40-12.15

 

18

«Қылқалам» сурет студиясы

Изостудия «Қылқалам»

Каражанова Г.Ж.

09.00-10.35

14.00-16.25

16.35-17.10

09.00-10.35

09.00-10.35

14.00-16.25

16.35-17.10

09.00-10.35

14.00-15.35

09.00-10.35

10.40-12.15

14.00-14.45

14.50-15.35

 

19

«Радуга» сурет студиясы

Изостудия «Радуга»

Фофанов Н.Е.

09.00-09.45

09.50-10.35

14.30-15.15

15.20-16.05

16.30-17.05

09.00-09.45

09.50-10.35

14.30-15.15

15.20-16.05

16.30-17.05

09.00-09.45

09.50-10.35

14.30-15.15

15.20-16.05

16.30-17.05

09.00-09.45

09.50-10.35

14.30-15.15

15.20-16.05

16.30-17.05

 

10.00-10.45

10.50-11.35

11.40-12.15

12.20-12.55

13.00-13.35

13.40-14.15

14.30-15.15

15.20-16.05

20

«Берегиня» клубы

Клуб бисероплетения «Берегиня»

Новикова Г.В.

10.10-11.45

14.20-16.45

 

10.10-11.45

14.20-16.45

14.20-15.55

 

9.00 -10.35

10.40-12.45

21

«Рукоделие» қолөнер үйірмесі

Студия декоративно-прикладного творчества «Рукоделие»

Рыбала С.Н.

 

10.45-12.30

14.30-16.05

     

14.00-15.35

15.40-17.15

22

Қолөнер үйірмесі

Студия декоративно-прикладного творчества

Егорова Г.П.

 

10.45-12.30

14.20-15.55

     

13.00-14.35

14.40-16.15

23

«Сувенир» қолөнер үйірмесі

Студия декоративно-прикладного творчества «Сувенир»

Джанузакова Д.Б.

 

14.30-16.55

     

10.00-12.25

24

«Жас шебер» клубы

Сабиркулов Д.Т.

 

09.00-10.35

10.40-12.15

   

09.00-10.35

10.40-12.15

 

25

«Жұлдыз» би студиясы

Танцевальная студия «Жұлдыз»

Салыхова А.Г.

09.00-10.35

14.00-15.35

15.40-17.15

18.00-19.00

 

09.00-10.35

14.00-15.35

15.40-17.15

18.00-19.00

 

09.00-10.35

15.40-17.15

 

26

Хореография

Айтжанова Г.Н.

09.00-10.35

14.00-15.35

15.40-17.15

17.30-18.15

09.00-10.35

16.30-17.15

17.30-19.00

9.00- 10.35

14.00-15.35

15.40-17.15

17.30-18.15

09.00-10.35

16.30-17.15

17.30-19.00

09.00-10.35

11.00-12.35

15.40-17.15

 

27

«Александрия» би студиясы

Танцевальная студия «Александрия»

Подлипалина А.В.

09.00-10.35

15.30-17.05

09.00-10.35

14.00-15.35

15.40-17.15

17.25-18.00

18.05- 18.40 (ком.дошк.)

 

09.00-10.35

14.00-15.35

15.40-17.15

17.20-18.00

18.05- 18.40 (ком.дошк.)

 

12.20-13.35

13.40-15.15

28

«Гүлдер» вокал тобы

Вокальная группа «Гүлдер»

Нарымбетова Р.К.

10.00-11.35

14.00-15.35

15.45-17.15

10.00-11.35

11.45-13.20

10.00-11.35

14.00-15.35

15.40-17.15

10.00-11.35

11.45-13.20

 

10.00-11.35

11.40-13.15

29

«Октава» вокал тобы

Вокальная студия «Октава»

Кукленкова В.Е.

   

10.00-11.35

14.30-16.55

17.00-19.25

   

10.00-11.35

14.30-16.55

17.00-19.25

30

«Солнышко» мектепалды клубы

Дошкольный клуб «Солнышко»

Иванова Н.В.

10.00-13.00

 

10.00-13.00

 

10.00-13.00

 

31

«Ладушки» мектепалды клубы

Дошкольный клуб «Ладушки»

Мещерякова Л.В.

 

10.00-11.40

 

10.00-11.40

   

32

«Жас Ұлан» штабы

Утебалиева Ш.С.

15.00-16.35

16.40-18.15

 

15.00-16.35

16.40-18.15

 

15.00-16.35

 

33

Көшбасшылар мектебі

Школа Лидеров

Кужбанова С.М.

 

15.00-19.05

   

15.00-19.05

 

34

«Қарым - қатынас әліппесі» психологиялық клубы

Психологический клуб для детей и подростков «Азбука общения»

Сатыбалдина Г.К.

15.00-16.35

10.00-11.35

15.00-16.35

     

35

«Еріктілер клубы»

«Школа волонтера»

Ибрашев Е.Е.

 

16.00-18.25

   

16.00-18.25

 

36

Тимбилдинг мектебі «Табыс»

Школа тимбилдинга «Табыс»

Логашкина Н.Ф.

15.00-16.35

 

15.00-16.35

     

37

Қазақ тілі

Сабыр О.М.

09.30-10.30

15.00-16.00

 

09.30-10.30

15.00-16.00

09.30-10.30

15.00-16.00

 

38

Қазақ тілі

Муратова Н.Ж.

08.30-09.30

14.00-15.00

 

08.30-09.30

15.30-16.30

 

08.30-09.30

15.30-16.30

 

39

Ағылшын тілі

Абдушева Л.Б.

11.00 -12.00

14.00-15.00

 

11.00 -12.00

14.00-15.00

11.00 -12.00

14.00-15 .00

   

40

Ағылшын тілі

Тасбулатова Н.И.

08.30-09.30

09.35-10.35

11.00-12.00

15.05 -16.00

16.05-17.05

17.10-18.10

08.30 - 09.30

09.35-10.35

15.00-16.00

16.05-17.05

08.30-09.30

09.35-10.35

11.00-12.00

15.00-16.00

16.05-17.05

17.10-18.10

08.30 - 09.30

09.35 -10.35

15.00-16.00

16.05-17.05

08.30-09.30

09.35-10.35

11.00-12.00

15.00-16.00

16.05-17.05

17.10-18.10

10.00-11.00

11.05-12.05

12.10-13.10

13.15-14.15

41

Ағылшын тілі

Сырымова П.М.

08.00- 09.00

09.00-10.00

 

08.00-09.00

09.00-10.00

 

08.00-09.00 09.00-10.00

 

42

Ағылшын тілі

Даулеткереева Е.А.

08.30-09.30

16.00-17.00

17.05-18.05

08.30-09.30

16.00-17.00

17.05-18.05

08.30-09.30

16.00-17.00

17.05-18.05

 

43

Ағылшын тілі

Утегенова А.А.

09.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

16.30-17.30

17.30-18.30

09.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

16.30-17.30

17.30-18.30

09.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

10.00-11.00

11.00-12.00

44

«Сөз зергері» тіл дамыту

Муратова Н.Д.

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

14.00-15.30

 

45

«Ойнайық та,

ойлайық» клубы

Аймуханова Г.Т.

11.00-12.35

14.00-15.35

 

11.00-12.35

14.00-15.35

 

11.00-12.35

 

46

«Атамекен » үйірмесі

Зулкашева Г.А.

 

09.00-10.30

 

9.00-10.30

9.00-10.30

 

47

Драмалық үйірме

«Ер төстік»

Сабыр О.М.

16.05-17.35

14.00-15.30

16.05-17.35

14.00-15.30

16.05-17.35

 

48

«Буратино» БМТ

ДМТ «Буратино»

Иванова Н.В

13.30-15.05

15.10-16.45

 

13.30-15.05

13.30-15.05

15.10-16-45

13.30-15.05

09.30-11.05

49

«Радость» музыкалық балалар театры

ДМТ «Радость»

Малуша О.М.

Понедельник

14.00-15.30

(Театр со служебного входа)

15.40-18.05

(Театр со служебного входа)

   

09.00-10.30

 

50

«Радость» музыкалық балалар театры

Детский музыкальный театр «Радость»

Мутагарова Л.К.

17.15-18.45

(Музыкальная школа №1)

08.45-10.15

 

14.00-15.35

   

51

Театральная студия «Оркен»

Абдыгалиева С.И.

10.00-11.35

18.00-19.35

(ДК Деркул)

 

18.00-19.35

(ДК Деркул)

10.00-11.35

   

52

«Жас оқырман» үйірмесі

Баймуханбетова Б.П.

09.30-11.00

09.30-11.00

 

09.30-11.00

   

53

Компьютерный дизайн

Куанов А.Т.

 

10.00-11.35

15.00-16.35

 

10.00-11.35

15.00-16.35

   

54

Компьютерный дизайн

Жардеков А.А.

10.00-11.35

 

10.00-11.35